Sesja indywidualna duchowej pracy z ciałem (Wairua Bodywork) jest formą uzdrawiania wielowymiarowego poprzez dialog z Twoją duszą, umysłem i ciałem oraz fizyczny kontakt na ciele rozebranym (części intymne nie są dotykane i pozostają osłonięte ręcznikiem podczas całej sesji). Zawiera elementy polinezyjskiego tanecznego masażu rozgrzewającego mięśnie i rozluźniającego powięź; dotyk na punktach spustowych, słowa klucze, oddziaływanie dźwiękiem i inkantacją oraz wizualizacje. Odbywa się do rytmu indywidualnie dobranej muzyki, która tworzy klimat dla uwolnień emocjonalnych i podróży w głąb jaźni.

Głęboki relaks, stan autohipnozy oraz zanurzenie w polu bezwarunkowej miłości i akceptacji podczas sesji umożliwia:

  • wgląd we własne programy mentalne i uporządkowanie ewentualnych konfliktów przekonań
  • zestrojenie emocji z aktualną sytuacją życiową
  • poszerzenie pola energetycznego serca i połączenie ze Źródłem w akcie zaufania do życia
  • uwolnienie i uzdrowienie traum z linii rodowych, okresu poczęcia, ciąży, porodu i dzieciństwa
  • doświadczenie duchowych inspiracji pozwalających na umieszczenie swoich przeżyć w zupełnie innym – szerszym kontekście
  • uzdrowienie na poziomie fizycznym – jeśli zlikwidowana zostanie przyczyna zaburzeń zdrowotnych (psychosomatyczna lub duchowa)
  • połączenie z przyszłą, najlepszą wersją Ciebie i ujawnienie sensu Twojego wcielenia
  • spotkanie z przodkami ziemskimi i Twoją gwiezdną rodziną (opiekunowie w wymiarach subtelnych)

Przykładowe schorzenia, w których sesje Transformacyjnej polinezyjskiej pracy z ciałem okazują się przełomowe i skuteczne: obniżony nastrój i depresja, niska samoocena, zagubienie życiowe, lęki, gniew, smutek, żal, rozpacz, niepłodność, choroby uznawane za nieuleczalne, choroby o podłożu autoagresywnym (stwardnienie rozsiane, choroba Leśniowskiego-Crohna, itp), nowotwory, choroby tarczycy, wysokie ciśnienie, nieswoisty ból w ciele, nietolerancje i alergie, i wiele innych.

Sesja odbywa się w głębokim połączeniu duchowym i jest każdorazowo unikatowym doświadczeniem, które zabiera Cię do Twojej esencji i pozwala Ci uzdrawiać się w rytmie Miłości, którą jesteś.

 

Sesja trwa około 2 godzin z rozmową i kosztuje 300 zł. *chętnym wystawiam rachunek.

Jeśli potrzebujesz uzdrowienia, a nie możesz pozwolić sobie na opłacenie sesji – zadzwoń koniecznie – ustalimy wymianę w ramach ekonomii daru.

Jeśli chcesz się umówić na sesję Wairua Bodywork w 4 WIATRACH, zapraszam 603 78 26 19.

Justyna R. Suska