ico_shell

MA-URI

IMG_7468

 

Sesja MA-URI Bodywork jest pełnym piękna, skupienia i gracji zabiegiem transformującym świadomość obu osób, które się spotykają w gabinecie. Jest to połączenie dwóch czujących, świadomych istot w określonym, unikatowym momencie czasoprzestrzeni. Dlatego każda sesja jest niepowtarzalna. Jedna osoba (najczęściej Praktyk) przejawia w jakimś aspekcie pełnię, a druga osoba przybywa, aby z tą pełnią zestroić swoje pole informacyjno-energetyczne i poprzez ten proces uzdrowić ten aspekt swojego doświadczenia: swoje fizyczne ciało, relacje, wzorce emocjonalne, nastawienie mentalne, połączenia duchowe.

Celem sesji pracy z ciałem jest zmiana w świadomości, która pociąga za sobą zmianę w całym życiu osoby i służy przejawieniu się jej pełni: zdrowia fizycznego, emocjonalnego i duchowego. W tradycji polinezyjskiej ciało, umysł i duch są jednością i poprzez pracę z ciałem można dotrzeć bezpośrednio do poziomu nieuświadomionych programów zachowań i wierzeń/przekonań pochodzących z okresu wczesnej edukacji (szczególnie od poczęcia do ok. 7 roku życia) lub odziedziczonych po przodkach.

Praktycznie: Bodywork odbywa się na ciele rozebranym przy użyciu ciepłej oliwki. Praktyk przyjmuje określone pozycje ciała w dynamicznym przebiegu wokół osoby masowanej, wybiera określony rytm ruchu i nacisk przedramionami do muzyki, która dostarcza odpowiedniego dla potrzeb osoby rytmu i klimatu emocjonalnego. Części ciała intymne są zakryte. Najczęściej zakres użytych środków wykracza poza standardowy masaż. MA-URI Bodywork może odbywać się np. poza stołem do masażu, kiedy osoba potrzebuje przybrać inną postawę niż leżąca, użyte mogą zostać takie bodźce jak; temperatura, inkantacja, modlitwa, zapach czy żywioły. Służą one uwolnieniu traumatycznej pamięci z przeszłości i wybór nowego kontekstu dla doświadczenia osobistego.

Każdy Praktyk MA-URI, ze względu na unikatowe pole świadomości i miłości, pracuje w specyficznym spektrum bio-energetycznym, które może okazać się szczególnie pomocne w uzdrawianiu bardzo określonych dysharmonii w polu energetycznym klientów.

Swój gabinet prowadzę od 2004 roku. Pomagam osobom w powrocie do równowagi (zdrowia/pełni) poprzez:

– uzdrawianie depresji, apatii, wypalenia zawodowego (brak perspektyw, motywacji, lęk o przyszłość)

– uzdrowienie relacji w rodzinie, związkach, blokad w przepływie miłości

– uzdrowienia stanów lękowych i nerwic (czasem skutkujących schorzeniami układu trawiennego – nieswoiste zapalenie jelit, zaburzeniami metabolizmu – insulino-oporność, nietolerancje pokarmowe)

– uwalnianie i uzdrawianie złości, rozgoryczenia, pretensji, żalu, zazdrości, nienawiści, winy i wszelkich schorzeń z autoagresji, autoimmunologicznych (nadczynność i niedoczynność tarczycy, SM, nowotwory)

– uzdrawianie problemów o podłożu hormonalnym (niepłodność)

– usuwanie klątw i pasożytów energetycznych (obce energie, schizofrenia), wirusów i czipów energetycznych

– podróże duchowe: poszukiwanie wizji i spotkania z przewodnikami mistycznymi

 

Przyjmuję w domu 4 WIATRY w Dzierżążnie Małym (czasem gościnnie w którymś z miast).

Zapisy telefoniczne z dużym wyprzedzeniem: +48 603 78 26 19

 

AROHANUI. Wiele miłości!

Justyna Rychlewska-Suska