ico_shell

DOM PRZEBUDZANIA ŚWIADOMOŚCI

Dom Przebudzania Świadomości „4 WIATRY” powstał w 2007 roku w puszczy nadnoteckiej jako miejsce dedykowane samouzdrawianiu i warsztatom poszerzającym świadomość duchową, intelektualną i emocjonalną poprzez pracę z ciałem. Miejsce to stworzyła wizja zakotwiczenia na Ziemi wiedzy z wyższych wymiarów. Twórcami Domu „4 WIATRY” są Justyna Rychlewska-Suska – Nauczycielka świadomości związana z tradycjami MA-URI Healing Arts  oraz jej mąż – Tomasz Suska.

 https://goo.gl/maps/KkDpX3DWj8L2

Jest to przepiękne siedlisko otoczone polami, w otulinie ogromnego kompleksu leśnego, z osobnym budynkiem oddawanym do dyspozycji uczestników warsztatów.

Dom „4 WIATRY” ze względu na swoje oddalenie od tak zwanej cywilizacji (4 km do najbliższej osady, 20 km do najbliższego miasteczka) sprzyja wewnętrznej pracy, skupieniu na wnętrzu i zestrojeniu z naturą. Pobyt tutaj wprowadza umysł w rytm odkryć i ekspansji, a ciało w stan radości i relaksu. Odbywają się tu warsztaty poszerzające świadomość naszych połączeń z Ziemią i Gwiazdami, krzewiące ideę piękna i pokojowego współistnienia. Miejsce jest szczególnie bliskie środowisku praktyków MA-URI Healing Arts, których kolejne pokolenia uczyły się tutaj w latach 2007-2018.

 

posilek-1w-kuchni

lashustawka

 

refleksjegraceFot. Marta Szczygłowska

 

Dom „4 WIATRY” jest miejscem wolnym od używek.