ico_shell

NAUCZYCIELKA

fota justy rs      okladka_ksiazka_mala

 

JESTEM

Miłośniczką ruchu i wolności.

Córką, siostrą, żoną i mamą, nauczycielką, malarką…

Badam życie i jego możliwości.

Nieustająco staję się.

Pasjonuje mnie wielowymiarowa (duchowa/gwiezdna) natura ludzka, moc świadomej kreacji życia poprzez wybór postaw i emocji, oraz transformacja poprzez moc serca, dotyk, słowo, geometrię, dźwięk.

DOŚWIADCZENIA

Ukończyłam Akademie Sztuk Pięknych: w Łodzi (Wydział Grafiki) i w Troyes-Francja (Wydział Multimediów). Mam za sobą doświadczenia pracy jako graficzka, reżyserka, producentka filmowa i copywriterka.

Od 2001 roku zgłębiam MA-URI Healing Arts, polinezyjską metodę świadomego życia. W 2007 roku, głęboko poruszona inicjacyjną wizją stworzenia w Polsce szkoły w stylu dawnych polinezyjskich szkół ezoterycznych, założyłam wraz z moim mężem Dom Nauczania 4 WIATRY, który przez 12 lat służył jako duchowe łono MA-URI w Polsce. Służba ta dopełniła się.

Przez 14 lat byłam Trenerką MA-URI, ścieżki uzdrawiania poprzez miłość, uważność, precyzję, koncentrację, radość i wyzwania. Praca ta i nauka pod okiem nauczycieli Katję i Hemiego Fox,  wzbogaciła moje doświadczenie ponad wszelkie oczekiwania. Etap ten wspominam z wdzięcznością. Miałam niezwykły przywilej bycia świadkiem rozkwitu i przebudzenia kilkuset uczniów z Polski i Europy, stałam się nauczycielką rozwoju świadomości poprzez ciało i liderką ceremonialną. Mogłam przejawić swoją żywiołową naturę, umiłowanie muzyki, dotyku i tańca, spędzać czas z ludźmi w miłości i bliskości, cieszyć się z codziennej medytacji w dzikiej naturze, pod gwiazdami. Jak to zwykle bywa jednak, dary szły w parze z wyzwaniami: rewizja wielu relacji, czas społecznej izolacji i odosobnienia, trudności natury kondycyjnej, emocjonalnej i praktycznej („miastowi w lesie” :-), okres wymagający super skupienia i dyscypliny mentalnej. Doświadczenie głęboko transformujące.

W tym czasie urodził się także mój syn. Doświadczenia związane z poczęciem dziecka poprowadziły mnie ku wielu duchowym odkryciom, którym patronowali Potomkowie i Przodkowie, a towarzyszkami na tej drodze – były moje klientki z sesji uzdrawiania. Zapis tych wglądów, osobistych historii i rekomendacji znalazł się w książce „MA-URI. Dar życia i moc kreacji. Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności” (2012).

Powierzona mi wiedza służy odtąd innym parom jako nawigacja w procesie samouzdrawiania i przygotowania do świadomego rodzicielstwa.

Książka jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej, zamówienia pod info@4wiatry.pl

AKTUALNIE

Badam ocean „poza rafą” . Zakończyłam rolę Trenerki realizującej ujednolicony program MA-URI. Prowadzę praktykę indywidualną MA-URI Bodywork, autorskie Warsztaty DAR ŻYCIA I MOC KREACJI dla przyszłych mam, oraz Intensywny program inicjacyjny dla chcących eksplorować nawigację sercem.

Zapraszam gorąco na szerokie wody!

AROHANUI (moc miłości)

Justyna Rychlewska-Suska

+48 603 78 26 19