ico_shell

TRENERZY

 

Justyna Rychlewska-Suska- Trenerka MODUŁU 1 i 2
zdjęcie e MICHAŁ MROWIEC

 

 

 

 

 

 
Z wykształcenia artystka multimedialna, wcześniej przez 6 lat w zawodzie copywritera. MA-URI zajmuje się od 2001 roku. Prowadzi również warsztaty odnawiające dla Praktyków, Maratony MA-URI (24-godzinne sesje Bodyworku) oraz treningi dla kandydatów na Trenerów.W roku 2007 zamieniła życie wielkomiejskie na leśną głuszę i od tej pory mieszka i pracuje w „4 WIATRACH”. Żona Tomka i mama Szymona.

W 2012 roku ukazała się jej książka „MA-URI. DAR ŻYCIA I MOC KREACJI. Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności” – zapis wglądów w tematykę powoływania nowego życia przez pryzmat koncepcji wiedzy ezoterycznej nauczanej w MA-URI.

 

Katja i Hemi Fox – Nauczyciele Modułu 2 i 3

Hemi-Katja-1

 

 

 

 

 

 

Twórcy programu nauczania MA-URI oraz założyciele Instytutu MA-URI. Nauczyciele i uzdrowiciele duchowi z długoletnim stażem, którzy wykształcili wiele pokoleń studentów, Praktyków i Trenerów w wielu krajach Europy od lat 90-tych. Prowadzą zajęcia MODUŁU 2 (m.in. w „4 WIATRACH”) i MODUŁU 3 (w Nowej Zelandii).

Katja Fox – Nauczycielka MA-URI i Posłaniec Wiedzy z Gwiazd z niezwykłym darem Dotyku i Słowa. Magister literatury angielskiej. W roku 2014 wydała książkę „MA-URI PRAYERS”.

Hemi Hoani Fox – maoryski uzdrowiciel duchowy (Tohunga Wairua). Charyzmatyczny wykładowca i inspirator zmian. Wiedziony koniecznością odkrywania swojego Przeznaczenia porzucił Nową Zelandię  i zapoczątkował rozwój sztuki uzdrawiania MA-URI w Europie.

 

więcej na www.ma-uri.org