ico_shell

SZTUKA ŻYCIA

MA-URI jest sposobem świadomego życia. Umiejętności, które szkoli się w ramach treningu, mogą być zastosowane we wszelkich aspektach doświadczenia ludzkiego: od higieny fizycznej i zdrowia, poprzez związki, poczęcie, ciążę, wychowanie dzieci, aż po dziedziny takie jak biznes, kariera, zarządzanie finansami, zasobami czy twórczość itp.

Dlatego Trening MA-URI przyciąga osoby o różnych zainteresowaniach i profesjach, które szukają większej wolności osobistej, pogłębienia relacji ze światem, okazji do wykorzystywania swoich talentów. Najogólniej mówiąc – MA-URI jest dla tych, którzy chcą przejawiać w życiu więcej Miłości w głębokim połączeniu ze swoją prawdziwą naturą i innymi ludźmi.

Rozbudź swoją ciekawość i poznaj już teraz kilka kluczowych koncepcji praktykowanych w MA-URI:

BRANIE CAŁKOWITEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI za życie – jest równoznaczne z porzuceniem roli ofiary i postrzeganiem siebie jako kreatora swojego doświadczenia, swojego stosunku do okoliczności i wszelkich relacji. Filarem jest tu zasada: ”Zmień postawę, a zmienisz rzeczywistość”.

BYCIE NAWIGATOREM SWOJEGO ŻYCIA – korzystaj z okazji, jakie daje trening, by samemu badać konsekwencje swoich wyborów i zostać swoim własnym Nawigatorem. Wzmocnisz tym samym swój własny autorytet. MA-URI nie jest systemem opartym na hołubieniu guru, gdyż: “Cała wiedza jest w nas”.

CIĄGŁE DOSKONALENIE I ZMIANA – MA-URI zmienia się wraz ze światem. Opiera się co prawda na niezmiennych starożytnych koncepcjach, ale techniki stale ewoluują zgodnie z ewolucją świadomości ludzi na Ziemi. Granica tego, co możliwe stale się przesuwa, dlatego też: “MA-URI zabiera Cię poza horyzont”.

 

cape-reinga